526 - Schatull

Föregående | Översikt | Nästa

789880

SCATULL, i form av miniatyrbyrå, mahogny, England 1800-tal, nedtill låda, innehållande sex flaskor med förgylld dekor, höjd ca 31 cm

förgyllningen med sliten dekor

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789880 - 526 - Schatull
Din e-postadress

Fråga
Skicka
526 - Schatull

Budhistorik (7 bud)
6103892
6083073
6084425
6083073
6083046
750

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.