524 - Schatull

Föregående | Översikt | Nästa

789868

SCHATULL, mahogny, 1800-tal, innehållande fyra glasflaskor med förgylld dekor, höjd ca 26 cm

mindre nagg, sliten förgyllning, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789868 - 524 - Schatull
Din e-postadress

Fråga
Skicka
524 - Schatull

Budhistorik (18 bud)
6088569
1 900
6094939
1 800
6088569
1 700
6094938
1 600
6088569

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.