523 - Teschatull

Föregående | Översikt | Nästa

789866

TESCHATULL, England 1800-tal, mahogny, inredning av tre lådor i tenn, höjd ca 15, 27x15 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789866 - 523 - Teschatull
Din e-postadress

Fråga
Skicka
523 - Teschatull

Budhistorik (21 bud)
6106413
6104675
6102512
1 900
6102107
1 800
6102509
1 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.