521 - Pigtittare

Föregående | Översikt | Nästa

789861

PIGTITTARE, 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag, lådor i sargen, höjd 40 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789861 - 521 - Pigtittare
Din e-postadress

Fråga
Skicka
521 - Pigtittare

Budhistorik (6 bud)
6084375
550
6109294
500
6084375
450
6084417
6084375

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.