520 - Pigtittare, 2 st

Föregående | Översikt | Nästa

789616

PIGTITTARE, 2 st., 1800-tal, em med lådor i sargen, höjd 41 respektive 64 cm

mindre skador och slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

789616 - 520 - Pigtittare, 2 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
520 - Pigtittare, 2 st

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.