1593 - Snurrstol jugend

Föregående | Översikt | Nästa

789518

STOL, jugend / naturromantisk stil, skuret trä i form av grenar och växtdelar, snurrfunktion, textilklädd sits, höjd ca 90, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador/lagningar

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

789518 - 1593 - Snurrstol jugend
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1593 - Snurrstol jugend

Budhistorik (2 bud)

6126774
6091411

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.