217 - Oljemålningar 3 st

Föregående | Översikt | Nästa

789383

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, osignerade, en på pannå med två hundar skrämda av en groda, 22,5x14,5 cm; en på pannå föreställande rökande ung man, 20x14 cm; en på pannå föreställande tre putti som leker tittut, 30x19 cm

smärre skador

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

789383 - 217 - Oljemålningar 3 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
217 - Oljemålningar 3 st

Budhistorik (1 bud)

6096475
2020-07-27 09:20:27

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.