Soffbord

Föregående | Översikt | Nästa

789267

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, 1900-talets andra hälft, bok samt bokfaner, oval skiva på kopplad benställning, etikettmärkt, längd 150 cm, bredd 90, höjd 52 cm

Bruksslitage, ställvis blekt skiva, fanerskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

789267 - Soffbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffbord

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
12:16   (13:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.