200 - Oljemålning 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

789189

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på pannå märkt Samuel Combes London, Två personer undersöker en tekopp, 55,5x44 cm

krakelerad
renoverad

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

789189 - 200 - Oljemålning 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
200 - Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6108635
6096464
6091047

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.