194 - Oljemålning förgylld ram

Föregående | Översikt | Nästa

789054

OLJEMÅLNING, pannå, 1800-tal, Mor och son, 30x23 cm, förgylld ram

renoverad
skador

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

789054 - 194 - Oljemålning förgylld ram
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (11 bud)
6084944
6117378
750
6084944
700
6105433
650
6084944
600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.