Ytterfoder

788987

YTTERFODER, 3 st, glaserat porslin, Upsala-Ekeby, dekor av rosor, delvis förgyllda, diameter 17,5 cm, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Ytterfoder

Budhistorik (1 bud)

6119765
2020-08-06 10:55:54

2020-08-06 kl 13:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.