Spegel

788919

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, dekor av flamingos, näckros och palm, bredd 34 cm, höjd 101 cm.

Bruksslitage, ett palmblad med skada.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (31 bud)
6120162
3 800
6120153
3 600
6120161
3 400
6120153
3 200
6120151

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.