107 - Orientmatta Kaukasisk ca 315 x 105 cm

Föregående | Översikt | Nästa

788915

ORIENTMATTA, Kaukasisk, gallerimatta, antik, ca 315 x 105 cm

Kraftigt slitage, skador

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Hall

788915 - 107 - Orientmatta Kaukasisk ca 315 x 105 cm
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6088210
6098287
6088210
6092175
6088210

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.