182 - Ol Duchemin oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

788904

OL. DUCHEMIN, olja på pannå, 1800-tal, landskap med figur och hus, 24x34 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

788904 - 182 - Ol Duchemin oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
182 - Ol Duchemin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6087617
6110281
6087617

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.