181 - Olja på pannå 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

788899

OLJA på pannå, 1800-tal, kvinnor och flicka i landskap, 24x18,5 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

788899 - 181 - Olja på pannå 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
181 - Olja på pannå 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
6099499
950
6082676
900
6087613
850
6082676
6087612
750

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.