Karmstolar 1 par

788208

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, betsad bok, ryggbricka samt sits klädda med rutig textil, bredd 72 cm, höjd 102 cm, sitshöjd 54/52 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Karmstolar 1 par

Budhistorik (6 bud)
6116914
700
6116912
650
6116445
600
6116254
6116037

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.