Sidobord Svensk Möbelindustri

Föregående | Översikt | Nästa

788098

SIDORBORD, Svensk Möbelindustri, 1900-talets andra kvartal, skivan fanerad med björk, kopplad benställning i bok, längd 80 cm, bredd 50 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage, repor, sprickor, blekt skiva, ett ben lagat.

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

788098 - Sidobord Svensk Möbelindustri
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sidobord Svensk Möbelindustri

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
15:34   (16:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.