1553 - Karmstol pall och bord

Föregående | Översikt | Nästa

788079

KARMSTOL och PALL, delvis svarvad, betsad bok, flätad sjögrässits, sitthöjd / höjd ca 48 cm, SIDOBORD, björk, sengustaviansk stil, höjd ca 77, 41 x 38 cm,

Bruksslitage, sitsar med vissa skador

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

788079 - 1553 - Karmstol pall och bord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1553 - Karmstol pall och bord

Budhistorik (6 bud)
6106475
550
6126610
500
6106475
450
6096576
6087727

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.