173 - Figurin mops

Föregående | Översikt | Nästa

788039

FIGURIN, föreställande mops, löst/vridbart huvud, bemålat lergods, märkt BB 179, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 22 cm

Visst slitage / färgbortfall

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

788039 - 173 - Figurin mops
Din e-postadress

Fråga
Skicka
173 - Figurin mops

Budhistorik (6 bud)
6116264
750
6120179
700
6116264
450
6115941
6102641

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.