1127 - Väskställ

Föregående | Översikt | Nästa

787929

VÄSKSTÄLL, 1 par, björk och hampgjord, fällbara, 1900-talets andra hälft, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Koloniala salongen

787929 - 1127 - Väskställ
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1127 - Väskställ

Budhistorik (9 bud)
6119338
650
6101573
600
6092968
550
6088782
500
6088908
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.