1552 - Arbetsbord / köksbänk

Föregående | Översikt | Nästa

787890

ARBETSBORD / KÖKSBÄNK med (2) SIDOBORD, 3 delar, klarlackerad furu, arbetsbordet med underhylla, 1900-tal, höjd 83, 140 x 78 cm, Sidoborden ca 80 x 80 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

787890 - 1552 - Arbetsbord / köksbänk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1552 - Arbetsbord / köksbänk

Budhistorik (2 bud)

6117652
6096574

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.