Stolar 1 par gustaviansk stil

787709

STOLAR, 1 par, gustavianska stil, 1900-tal, vitmålade, skuren dekor, genombrutna ryggbrickor med spjälknippen, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 42 cm.

Slitage, färgbortfall, renoverade, senare målning samt klädsel, klädsel med mindre skador.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar 1 par gustaviansk stil

Budhistorik

2020-08-07 kl 12:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.