1549 - Soppservis Gustavsberg

Föregående | Översikt | Nästa

787520

GUSTAVSBERG, soppservis, Soupe Cuisine, porslin, 76 + 1 delar, bestående av soppskålar med undertallrik samt Dualit elektrisk soppvärmare i samma stil, 1900-/2000-tal

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

787520 - 1549 - Soppservis Gustavsberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1549 - Soppservis Gustavsberg

Budhistorik (5 bud)
6098265
500
6097701
450
6096570
6091784
6090464

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.