Ray Stalje

787337

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 60x84 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Ställvis krackelyr, möjligen ursprunglig

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (22 bud)
6120063
1 600
6120058
6117068
1 400
6120052
1 400
6117068
1 300

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.