Ray Stalje

Föregående | Översikt | Nästa

787337

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 60x84 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Ställvis krackelyr, möjligen ursprunglig

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

787337 - Ray Stalje
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ray Stalje

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
12:40   (13:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.