Rsy Stalje oljemålning

787332

RAY STALJE (född 1947): Komposition i brunt, gult och svart, olja på duk, ej signerad, 84 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Rsy Stalje oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6120117
6120116

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.