Ray Stalje oljemålning

787319

RAY STALJE (född 1947): "En face" olja på duk, signerad och daterad 02, 73 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (30 bud)
6120112
2 600
6120111
2 400
6120102
6120095
6120101
1 900

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.