Ray Stalje pastell

787285

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och grönt, pastell, signerad och daterad 91, bildstorlek 36,5 x 43,5 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje pastell

Budhistorik (5 bud)
6120081
500
6120079
450
6120072
6120071
6120050

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.