Ray Stalje oljemålning

787251

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och orange, olja på duk, ej signerad, 65 x 70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6119984
500
6120053
450
6119984
6119981
6118658

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.