Ray Stalje

787250

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 73x60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (10 bud)
6120059
700
6120061
650
6120059
600
6120055
550
6120044
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.