Ray Stalje oljemålning

787249

RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grått och grönt, olja på duk, ej signerad, 95x 70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (26 bud)
6120041
6107847
6120039
1 900
6107847
1 800
6120017
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.