Ray Stalje

787225

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 90x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (7 bud)
6119198
900
6119397
850
6119198
6119396
750
6119198

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.