Ray Stalje oljemålning

787220

RAY STALJE (född 1947): Komposition i lila, svart, rosa och orange, olja på duk, ej signerad, 73 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6119907
6119838

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.