Ray Stalje

787219

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, signerad, bildmått 90x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (15 bud)
6119873
6119915
6119873
950
6119040
900
6119040

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.