Ray Stalje olja på pannå

787138

RAY STALJE, (född 1947); olja på pannå, komposition i blått, turkost och svart, osignerad, 57x45 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på pannå

Budhistorik (2 bud)

6119878
6119732

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.