1536 - Remmare

786970

REMMARE, 6 + 6 st, gröntonad glasmassa, 2 snarlika modeller; de större med påklipp på cuppan, 1900-tal, höjder 15,5 respektive 14 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas, Gamla kassan, Källaren

1536 - Remmare

Budhistorik (17 bud)
0
1 400
6163668
1 300
6163198
6163667
6163198

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK: