Oscar Reuterswärd

786968

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, lirografi, signerad, numrerad 11/125, bladmått 62x44 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

Ändringar/tillägg
Repor på plastglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Oscar Reuterswärd

Budhistorik (3 bud)

6121509
6112966
6109846

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.