Ray Stalje

786817

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, figurkomposition utan titel, osignerad, bildmått 100x100 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (14 bud)
6119827
6119822
6119825
6119822
950
6119824
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.