Ray Stalje

786816

RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grönt och lila, olja på duk, ej signerad, 100 x 115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Dukskada.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (13 bud)
6119820
6119812
6107856
6119811
950
6107856
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.