Ray Stalje olja på duk

786799

RAY STALJE (född 1947); olja på duk, komposition i gult och orange, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på duk

Budhistorik (7 bud)
6119700
600
6119592
550
6119528
500
6118838
450
6119527

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.