Ray Stalje oljemålning

786790

RAY STALJE (född 1947): "The relics of Eden", olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Reva i duk.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6119682
6119218

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.