Ray Stalje olja på duk

786777

RAY STALJE (född 1947); olja på duk, komposition i blått, lila och svart, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på duk

Budhistorik

2020-08-06 kl 10:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.