Ray Stalje

786772

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 106x85 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (10 bud)
6119618
950
6119584
900
6118623
850
6118623
750
6119583
700

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.