Ray Stalje

786758

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 100x115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (27 bud)
6119634
2 600
6119627
2 400
6119620
6119626
6119620
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.