Ray Stalje

786735

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, figurkomposition utan titel, signerad, daterad -88, bildmått 107x85 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (20 bud)
6119603
1 400
6119358
1 300
6119602
1 300
6119358
6119243

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.