Ray Stalje

786713

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Gänget", osignerad, bildmått 77x85 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (2 bud)

6118747
6109711

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.