Ray Stalje

Föregående | Översikt | Nästa

786695

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Syner", signerad, daterad 1990, bildmått 70x95 cm

Ingår i tema "Ray Stalje"

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

786695 - Ray Stalje
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ray Stalje

Budhistorik (4 bud)

6113783
450
6109710
6108300
6108129

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
10:00   (11:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.