1529 - Glasskålar på fot

786694

SKÅLAR, 7 st, på fot, delvis slipat samt optikblåst glas, 1800-/1900-tal, höjder ca 15 - 26 cm

Bruksspår, smärre nagg kan förekomma

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Källaren

1529 - Glasskålar på fot

Budhistorik (23 bud)
0
6164468
6161269
6164467
1 900
6161269
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK: