1526 - Stolar provinssnickrade

786314

STOLAR, 2 st, gustaviansk stil, gråmålat lövträ, provinssnickrade, textilklädda sitsar, 1800-/1900-tal, höjder 96 respektive 89, sitthöjder 46-47 cm

Bruksslitage, senare renoverade

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (13 bud)
0
6164953
1 300
6164870
6164870
6164834

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK: