1523 - Sideboard 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

786297

SIDEBOARD, William and Mary-stil, fanerat i olika träslag svarvade ben på kopplat underrede, 3 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, England, höjd ca 68, 166 x 52 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

786297 - 1523 - Sideboard 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1523 - Sideboard 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

6106407
6089095
6083899

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.