1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

786275

KYLSKÅP, vitlackerad plåt och trä, 1800-/1900-tal, höjd ca 129, 61 x 48 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

786275 - 1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6085433
2020-07-23 14:51:59

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.