1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

786275

KYLSKÅP, vitlackerad plåt och trä, 1800-/1900-tal, höjd ca 129, 61 x 48 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

1520 - Kylskåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (7 bud)
0
6163761
750
6085433
700
6085433
500
6163760
450

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK: